پرش لینک ها

کلینیک پوست،مو،زیبایی

توجه به زیبایی یکی از مهم‌ترین عوامل در بالا رفتن اعتماد به نفس شماست.

مشاوره و پیشگیری

مشاوره و ویزیت

رفع خط خنده

افتادگی پلک

سیاهی زیر چشم

افتادگی غبغب

بوتاکس

لیزر موهای زائد

درمان استریا

رفع چروک

لیفت صورت

لک

تلانژکتازی

درمان جوش

کاشت مو

مزوتراپی

میکرودرم

لاغری موضعی

لاغری با لیزر

کاشت ابرو

زنان و زایمان

جراح پلاستیک

روان شناسی

تغذیه

طب سنتی

پوست و مو

پزشکان کلینیک پوست، مو و زیبایی

مشاهده ی بیشتر

آزمایش ژنتیک

تشخیص بیماری، درمان و زیبایی با آزمایش ژنتیک

آزمایش ژنتیک

نمونه‌کارهای کلینیک زیبایی من و دکتر

قبل
بعد
قبل
بعد
قبل
بعد
قبل
بعد

آزمایشات ضروری

دیابت

چکاپ قبل از بارداری

تنفسی

هماتولوژی و کم خونی

خون

HIV

آزمایشگاه

ریزش مو و پیوند موی طبیعی

کاشت موی طبیعی در سر، ابرو و ریش قابل انجام است.
در پیوند مو، برداشت موهای طبیعی فرد از پشت سر و کاشت آن در محل جدید انجام می‌گیرد. تفاوت روش های مختلف پیوند مو در نوع برداشت آن است که به روش های FIT و FUT موسوم است.

-روش FUT
در این روش برداشت مو از پشت سر به صورت یک نوار باریک است که در پایان عمل به صورت خط ظریفی در لابلای موها قرار می‌گیرد. سپس فولیکول‌های مو جدا شده و به صورت موهای تکی، دوتا و سه تایی در محل گیرنده مو کاشته می‌شود. در این روش موها کوتاه نمی‌شود.

-روش FIT
در این روش پس از کوتاه کردن موها، فولیکولهای مو، تک تک از پشت سر برداشته می‌شود. لذا زمان عمل طولانی تر است و فقط در افرادی که سطح طاسی زیاد نیست قابل انجام است.

-روش ترکیبی (FUT-FIT)
این روش همزمان در یک عمل و برای کسانی که فضای خالی سرشان زیاد است و نیاز نیاز به چند مرحله عمل دارند انجام می‌شوند و زمان عمل به حداقل خود میرسد.
در کاشت موی طبیعی، پیاز مو فقط از سر یا بدن خود فرد برداشته می‌شود و نمی‌توان آن را شخص دیگری دریافت کرد.

روشهای غیر جراحی در جوانسازی صورت به عنوان راه های ساده، موثر و سریع برای دستیابی به هدف مورد نظر مطرح می‌شوند. این روشها شامل برنامه عمل ها و کرمهای موضعی، بوتاکس، پرکننده ها برای اسکار یا چروکهای ثابت شده، لیفت با دستگاه، پیلینگ صورت و یا لیزر های جوانسازی کننده که پوست را صاف تر ، سفت تر و جوانتر می‌کنند، لیزرهای جوانسازی کننده که در درمان شلی، لک و ضایعات عروقی در پوست پیر اثر می‌کنند، هستند.

مزوتراپی یکی از تکنیک های جوانسازی در پیری پوست محسوب می شوند. تزریق ویتامین، مواد معدنی، مواد هومیوپاتیک و پروتئین های طبیعی برای جوانسازی و بهبود توان پوستی در صورت و سایر نقاط بدن انجام می شود. معمول‌ ترین و ساده ترین فرمول مزوتراپی در جوانسازی پوست شامل تزریق محلول مولتی ویتامین در داخل درم در جلسات متعدد است.

درمان سرطان پوست

سرطان پوست، رشد غیرطبیعی سلول های پوستی است که اغلب در پوست هایی که در معرض آفتاب هستند، ایجاد می شود.

درمان سرطان

آسودگی خاطر از زیبایی شما

با انجام تست پوست و زیبایی چه خدماتی دریافت می‌کنم؟

ما با بررسی ژن‌های تاثیرگذار بر پوست، به شما کمک می‌کنیم عواملی که زیبایی‌ شما را تهدید می‌کند بشناسید و برای جوانسازی و حفظ زیبایی خود اقدام کنید.

یک جعبه حاوی پکیج استریل جمع‌آوری بزاق، بافر پایدار کننده و راهنمای کامل نمونه‌گیری ارسال بسته به صورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود. پس از دریافت نمونه، مراحل آزمایش و آنالیز نتایج شما در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی آغاز می شود

با توجه به عوامل مختلفی که منجر به چروک می‌شوند، احتمال پیری پوست شما در ۳ بخش جداگانه بررسی می‌شود و با توجه به نتیجه هر بخش مراقبت‌های شخصی، تغذیه‌ای، کرم‌ها و مراقبت‌های تخصصی احتمالی (مانند میکرودرم) تعیین می‌شود.

این بخش‌ها شامل:

چروک شدن و پیری پوست بر اثر شکست کلاژن
پیری پوست بر اثر مصرف قندها
چروک پنجه کلاغی کنار چشم

آفتاب مهم‌ترین عامل چروک، خشکی و لک پوستی است و میزان حساسیت به آن در افراد مختلف، متفاوت است. تعیین میزان آسیب بر اثر آفتاب برای انتخاب محصولات مراقبتی و نیز تصمیم‌گیری برای برنزه کردن پوست ضروری است.

فاکتورهای بررسی شده در این بخش عبارتند از:

لک و آسیب ناشی از آفتاب
توان برنزه شدن پوست

بررسی احتمال حساسیت به آلودگی هوا، آسیب بر اثر استرس و سیگار. همچنین تعیین نیازهای آنتی ‌اکسیدانی و مراقبتی مرتبط با هر قسمت.

آسیب بر اثر رادیکال‌های آزاد
حساسیت به آلودگی هوا

بررسی احتمال حساسیت به اسانس ‌ها، آلاینده‌های موجود در هوا و مواد آرایشی. هم‌چنین احتمال ایجاد سلولیت که شایع ‌ترین مشکل زیبایی در بانوان است.

التهاب و حساسیت پوستی
احتمال ایجاد سلولیت

نوبت دهی مرکز زیبایی بیوتی

نوبت دهی

فرم درخواست خدمت

درصورت درخواست خدمات موردنظر ، می توانید در خواست خود را از طریق تکمیل فرم مقابل و یا تماس تلفنی با ما و یا با ارتباط با کارشناسان پشتیبانی آنلاین من و دکتر اعلام نمایید.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، از طریق تماس تلفنی، یا پشتیبانی آنلاین و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com