پرش لینک ها

کلینیک درمان میگرن

میگرن اختلالی است که ابتدا به صورت سردرد بروز می‌کند. از ویژگی‌های آن سردردهای ملایم یا شدید پی‌درپی است.

پزشکان کلینیک میگرن

مشاهده ی بیشتر

مشاوره و پیشگیری

مشاوره و ویزیت

داخلی

مغز و اعصاب

طب سنتی

روان شناسی

عمومی

چشم

داروهای گیاهی برای درمان میگرن

میگری هیل

میگری‌هیل، داروی درمانی میگرن تشکیل شده از پودر گیاهان دارویی همچون لاواندر، ملیلوت، ویولا، فنل، کوریاندر و مارجورام است که در منابع طب سنتی ایرانی و کتب غربی، از آنها به عنوان از بین برنده سردردهای میگرنی نام برده شده است.

داروی میگری هیل بدون سوزش، خشکی بینی و هرگونه عارضه ی جانبی بوده و فرم بخور آن باعث شده حرارت و بخور تاثیرات مثبتی در روند درمان داشته باشند.

نحوه‌ی مصرف این دارو به صورت بخور گرم در بستر آبی است.
دوره‌ی درمان با داروی میگری‌هیل حداقل 6 ماه به صورت 20 جلسه‌ی متوالی است و هر جلسه به مدت 30 ـ 20 دقیقه باید بخور داده شود.

پس از آن با توجه به شاخص وخامت، تعداد دفعات بخور تا مدت 6 ماه تعیین می‌شود.

رعایت موارد زیر برای بهبود روند درمانی الزامی است
1. عدم ایجاد وقفه در جلسات درمان، طبق پروتکل ارائه شده در کلینیک
2. مدیریت مصرف داروهای مصرفی زیر نظر متخصصان مستقر در مرکز درمانی
3. استمرار و نظم جلسات درمان برای اثرگذاری مطلوب الزامی است.

  • مصرف میگری هیل در زمان حاملگی و شیردهی مجاز نیست
  • مصرف کنندگان داروی ضد انعقاد خون و داروی تری نیتروگلیسیرین TNG و سایر داروهای افزاینده نیتریک اکسید مجاز به مصرف میگری هیل نمی باشند.
  • مصرف میگری هیل برای کودکان کمتر از 2 سال مجاز نیست

دارو در دمای اتاق دور از رطوبت نگهداری شود.

استفاده از داروی میگری هیل به صورت بخور آب داغ بوده که با توجه به شرایط درمانی، خدمات این دارو صرفا به صورت کلینیک ارائه می شود. در حال حاضر ارائه این دارو در فروشگاه می باشد.

خرید

میگرن کات

میگرن کات دارویی برای درمان میگرن است و مصرف این دارو در طی یک دوره درمان میتواند موجب کاهش پایدار تعداد، شدت و وخامت سردردهای میگرنی شود.

میگرن کات حاصل پژوهشی جامع در طب کهن ایرانی و بر مبنای علوم نوین و ترکیبی از داروهای گیاهی است که می‌تواند باعث کاهش و حذف رخداد سردردهای میگرنی شود.

تاثیر داروی میگرن‌کات محدود به علایم بیماری میگرن نبوده و این دارو بر منشا و عامل بروز درد میگرن تاثیری گذار است. 
این دارو از سال 1396 با مجوز سازمان غذا و دارو به عنوان داروی گیاهی درمان میگرن، وارد بازار شده و در داروخانه‌های منتخب در سراسر کشور عرضه گردید.

  • داروی میگرن کات یک داروی گیاهی بوده و فاقد عوارض جانبی است.
  • این دارو به فرم اسپری بینی بوده که این حالت دارو باعث تاثیرگذاری بیشتر دارو می‌شود.
  • داروی میگرن کات باعث کاهش تعداد، شدت و طول مدت سردردهای میگرنی خواهد شد.
  • تاثیرات دارو بلند مدت بوده و بعد از طی دوره درمان نیازی به استفاده مجدد از دارو نیست.
  • طول دوره درمان میگرن با داروی میگرن کات تعداد 6 اسپری و مدت 4 تا شش ماه است

میگرن یک اشکال فیزیولوژیک در بدن است که سردرد یکی از علایم آن است. تسکین سردرد به نوعی حذف نمای بیرونی بیماری است در حالی که بیماری در درون بدن وجود دارد. میگرن کات در فرایند درمان میگرن، با تاثیر بر منشا فیزیولوژیک بروز میگرن باعث می‌شود با طی دوره درمان نشانه‌های میگرن در بیمار کاهش پیدا کند.

به طور میانگین مصرف میگرن کات در جامعه موجب کاهش 76 درصدی در شاخص وخامت میگرن شامل کاهش 67 درصدی در تعداد سردردها و 30 درصدی در مدت و شدت سردردها شده است.

تاثیر مصرف میگرن کات در نیمی از مصرف کنندگان به اندازه ای بوده که پس از اتمام دوره درمان عملا تجربه سردرد میگرنی برای آنها تکرار نشده است.

بسیاری از افراد مبتلا به میگرن دارای وابستگی شدیدی به داروی مسکن هستند، به طوری که فرد بدون مصرف مسکن دچار سردرد خواهد شد.

به این نوع سردرد، سردرد ناشی از سوءمصرف دارو یا MOH گفته می‌شود.

این داروها به مرور زمان بر سیستم گوارش، کبد، اعصاب و بسیاری از بخش‌های بدن شما تاثیر مخربی خواهند داشت، لذا پیشنهاد می‌شود با شروع مصرف داروی میگرن کات به صورت تدریجی این داروها را کاهش داده و وابستگی خود را به آنها از بین ببرید.

یکی از دستاوردهای مهم افرادی که دوره درمان میگرن کات را سپری می‌کنند حذف داروهای شیمیایی میگرن است. داروی میگرن کات گیاهی بوده و بدون دخالت دستگاه گوارش به بدن وارد می‌شود. بعد از طی دوره درمان شما نیازی به ادامه مصرف دارو نخواهید داشت و این دارو موجب ایجاد وابستگی در فرد نخواهد شد.

داروی میگرن کات به صورت اسپری بینی طراحی شده و برای درمان بیماری میگرن، بایستی در طول دوره درمان به صورت منظم استفاده شود. در طول دوره درمان میگرن بایستی بیمار، در طول روز هر 3 ساعت یک پاف از اسپری در هر حفره بینی خود وارد کند ( مجموعا دو پاف در هر 3 ساعت ).

داروی میگرن کات دارای ترکیب پیچیده گیاهی است و این ترکیب دارای حلال الکلی است. به همین دلیل ورود این دارو به بینی ممکن است در اوایل استفاده موجب ایجاد سوزش در بینی شود. با این وجود اگر دارو به درستی و بر اساس دستورالعمل استاندارد استفاده از اسپری بینی استفاده شود، این سوزش بسیار کم شده و دیگر برای شما آزاردهنده نیست.

خرید

فرم درخواست خدمت

درصورت درخواست خدمات من و دکتر، می توانید در خواست خود را از طریق فرم مقابل و یا تماس با ما، به کارشناسان من و دکتر اعلام نمایید.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، از طریق تماس تلفنی، یا پشتیبانی آنلاین و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com