پرش لینک ها

تلنت ایکس

این آزمایش به شما کمک می‌کند ویژگی‌ها و توانمندی‌های منحصر به فرد خود را شناسایی کنید، سبک زندگی را متناسب با ژنتیک و ویژگی‌های ذاتی تغییر دهید و بهترین خود شوید.

تلنت ایکس

ژنتیک و شناخت صفات شخصیتی

ژنتیک و شناخت هیجانات

ژنتیک و عملکردهای شناختی

خدمات ما

بررسی دقیق

بیش از 700 هزار نقطه ژنتیکی

هزینه ارسال کیت

رایگان

شیوه نمونه‌گیری

از طریق بزاق دهان

قابلیت انجام

در تمامی سنین

ارزیابی

۲۳ ویژگی در فرد

دفترچه ژنتیکی

شخصی سازی شده

امکان پرداخت

در چند قسط

عضویت

در باشگاه مشتریان

مطابق با

آخرین پژوهش‌های روز دنیا

نگاه ۲ جانبه

محیطی و ژنتیکی

۲ جلسه

رایگان روانشناسی و کوچینگ

مدت زمان جوابدهی

۲ ماه


تلنت ایکس چیست

سرویس talentX به شما کمک می کند که از ویژگی ها و اطلاعات ذاتی خود که در هسته ی تک تک سلول های بدنتان موجود می باشد، آگاهی پیدا کنید. تلنت ایکس با رمزگشایی از دی ان ای شما، ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد شما را گزارش می کند. در هر سنی که باشید، از بدو تولد تا پیری، می توانید از این سرویس استفاده کنید و بینشی دقیق از خود پیدا کنید. این خودشناسی به شما کمک تا در طول زندگی تان، انتخاب های سخت و حیاتی را با اطمینان و قطعیت بیشتری انجام دهید.خروجی سرویس talentX یک گزارش کامل از ویژگی های ذاتی و درونی شما می باشد. اما چگونه با استفاده از این گزارش می توانید به سمت اهداف خود حرکت کنید؟ برای این منظور تیم مجرب و حرفه ای بالین ما آماده ی کمک و خدمت رسانی به شما می باشد. به همراه سرویس ژنتیکی talentX یک جلسه ی رایگان مشاوره نیز در نظر گرفته شده است که همکاران ما با استفاده از گزارش ژنتیکی تان و همچنین دیگر فاکتورهای مهم در مبحث بالین، به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین مسیر حرکت به سمت رویاها و اهدافتان را پیدا کنید.

مشاوره روانپزشکی

یافتن برنامه ای دقیق تر برای زندگی

شناسایی ویژگی‌های منحصر به فرد خود

شناسایی نقاط قوت و ضعف خود

دریافت راهکارهایی برای تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف

دریافت راهکارهایی برای بهبود کیفیت زندگی

کاهش آزمون و خطا در مسیر زندگی

آزمایش-تلنت-ایکس
ژنتیک-و-شناخت-صفات-شخصیتی


ژنتیک و شناخت صفات شخصیتی

در این تست ویژگی‌هایی بررسی می‌شوند که بر خلق و خو، تفکرات، احساسات و رفتارهای شما اثرگذارند، از این صفات به عنوان اصلی‌ترین عامل تفاوت انسان‌ها یاد می‌شود.

فرد با این ویژگی از موقعیت‌های جدید اجتناب می‌کند، حساسیت و واکنش غیرمنطقی به اتفاقات نشان می‌دهد و در ارتباط با دیگران سوءظن، وابستگی و حالت‌های خودشیفتگی را تجربه می‌کند.

افراد جنگنده به حضور در فعالیت‌های سخت و پرچالش علاقمند هستند. آنها می‌دانند چه می‌خواهند و چطور به اهداف خود برسند. همچنین ریسک پذیری بالا و ایده های منحصربه فردی برای مواجهه با مشکلات دارند.

در این ویژگی میزان گرایش به مهربانی، همدلی، اعتماد، مشارکت و نوع‌دوستی افراد بررسی می‌شود. به طور کلی افرادی با درصد توافق جویی بالا، از بحث‌ها و تعارضات پرهیز می‌کنند.

این ویژگی نشان می‌دهد فرد تا چه حد منظم، مسئول، متفکر و پیشرو است و همچنین در شرایط دشوار چقدر هیجانات و احساسات منفی خود را کنترل می‌کند.

در این ویژگی میزان علاقه افراد به جستجوی موضوع و ایده تازه سنجیده می‌شود. افرادی که درصدبالایی کسب می‌کند آمادگی بالایی برای پذیرش ریسک دارند.

فرد برون‌گرا از فعالیت‌های بیرونی و حضور در جمع و ابراز هیجان، انرژی می‌گیرد در مقابل فرد درون‌گرا از خلوت کردن با خودش انرژی می‌گیرد و در تعامل با دیگران، انرژی خود را از دست می‌دهد.

روان رنجوری بالا نشان دهنده نوعی بی‌ثباتی در هیجانات و عواطف وجود دارد که حتی ساده‌ترین اتفاقات برای این دست افراد تهدیدآمیز است. آنها احساس نگرانی، افسردگی یا عصبانیت بیشتری می‌کنند.


ژنتیک و شناخت هیجانات

وقتی عصبانی یا خوشحال هستید چه واکنشی نشان می‌دهید؟ به واکنش‌های ما به اتفاقات غیرمنتظره که عموما همراه با یک حالت عاطفی خوشایند یا ناخوشایند است، هیجان می‌گوییم. در این تست هیجانات زیر بررسی می‌شوند.

افرادی که به صورت ژنتیکی پشتکار بالایی دارند، شور و اشتیاق زیادی برای انجام فعالیت‌هایشان دارد و اغلب هدفمندتر هستند، پشتکار پایین با ویژگی‌هایی مانند تنبلی و ناامیدی نمایان می‌شود.

افراد با وابستگی زیاد به پاداش برای پیشبرد اهداف نیاز به گرفتن تایید و تشویق دیگران دارند در مقابل آن‌ها عده‌ای مستقل و بدون توجه به بازخوردهای محیطی عمل می‌کنند و تشویق و تایید درونی برایشان در اولویت است

هر چه درصد آسیب گریزی در فرد کمتر باشد، به عواقب و خطرات احتمالی کاری که انجام می دهد، کمتر اهمیت می‌دهد، خوشبین تر می‌شود و به ریسک کردن و انجام رفتارهای پرخطر گرایش پیدا می‌کند.

افرادی که نوجویی بالایی دارند، بسیار کنجکاو هستند و اشتیاق زیادی به انجام کار‌های جدید دارند. در مقابل افرادی که نوجویی پایینی دارند معمولا از دستورالعمل‌ها پیروی می‌کنند و نسبت به تغییر مقاومت نشان می‌دهند.

افراد با ویژگی خلق و خوی خشمگینانه، تجارب متعدد خشم، خصومت و بدبینی شدید دارند و بروز هیجانات منفی همچون غبطه، نفرت و انزجار در آن‌ها بالاست.

اگر از شما انتقادی شود و یا به مشکلی بربخورید عصبانی و برافروخته می‌شوید و یا قبل از بروز خشم فکر می‌کنید که چه کاری بهتر است؟ احساس یا واکنش شما نسبت به موانع، مشکلات، انتقادات در این ویژگی ارزیابی می‌شوند.

تا چه میزان قادر به شناخت و تشخیص هیجانات و عواطف دیگران هستید؟ افراد همدل این قابلیت را دارند که افکار و احساسات اطرافیان را در موقعیت‌های مختلف درک کنند.

ژنتیک-و-شناخت-هیجانات (1)
ژنتیک و عملکردهای شناختی (2)


ژنتیک و عملکردهای شناختی

عملکردهای شناختی، مهارت‌های مبتنی بر مغز انسان هستند که در کسب دانش، پردازش اطلاعات و استدلال و مورد نیاز است، در این تست عملکرد شما در موارد زیر به صورت ژنتیکی بررسی می‌شوند.

با توجه اینکه کلمات بار هیجانی دارند، تکرار آن‌ها ممکن است نتواند به اندازه کافی سطح حافظه را مشخص کند، توانایی تکرار ناکلمه سطح حافظه افراد را مشخص می‌کند.

توانایی قرائت کردن، مطالعه کردن، نام‌گذاری کلمات و…

توانایی تشخیص درست حروف و کلمات و برقراری ارتباط منطقی و معنادار و درست برای خوندن

افراد با هوش سیال بالا توانایی درک روابط، مستقل از تجربه را دارند یعنی این افراد در موقعیت‌های جدید قابلیت حل مسئله را دارند از نمونه‌هایی از به کارگیری هوش سیّال می‌توان به حل معماها یا دستیابی به راهبردهای حل مساله اشاره کرد.

افرادی که به لحاظ ژنتیکی سرعت واکنش بالایی دارند، در شرایط پیچیده، موقعیت را به سرعت تحلیل می‌کنند و پاسخ مناسبی می‌دهند. در مقابل، افراد با سرعت واکنش پایین در موقعیت‌های پیچیده احتمال خطا بیشتری دارند.

افرادی که به صورت ژنتیکی توان ریاضی بالایی دارند توانایی درک و تجزیه و تحلیل اطلاعات و همچنین درک اعداد و مفاهیم و محاسبات ریاضی را دارند.

آیا شما می‌توانید حجم قابل توجهی از اطلاعات را در بلند مدت به خاطر بسپارید؟ افراد با ظرفیت بالا حافظه کوتاه مدت، ذهن متمرکزتری دارند و عوامل منحرف کننده را حذف می‌کنند. در مقابل افراد با ظرفیت پایین ممکن است حواس پرت باشند و اشتباهات خود را تکرار ‌کنند.

افراد با حافظه منطقی بالا قدرت تحلیل بالایی دارند و بسیار راحت یاد می‌گیرند اما افراد با حافظه منطقی ضعیف سرعت عمل پایین‌تری در حل مسئله و یادگیری دارند.

چگونه از نتایج talentx استفاده کنیم؟

افراد بسیاری در سراسر جهان از تفسیر داده های ژنتیکی خود در مسیر توسعه و رشد شخصی و تسریع دستیابی به اهداف و موفقیت از طریق انتخاب بهترین سبک زندگی بهره می گیرند. در این راستا پیشنهادات زیر در بکارگیری بهتر و مفیدتر یافته های این گزارش مفید خواهد بود: نتایج خود را در تمامی حوزه های تست TalentX مورد توجه قرار دهید. وضعیت خود را در هریک از حوزه های معرفی شده چگونه ارزیابی می کنید؟ چه اشتراکات و تناقض هایی بین دیدگاهی که از خود دارید و نتایج این گزارش مشاهده کردید؟ به نظر شما دلیل این تفاوت چیست؟

نتایج خود را در تمامی حوزه های تست TalentX مورد توجه قرار دهید. وضعیت خود را در هریک از حوزه های معرفی شده چگونه ارزیابی می کنید؟ چه اشتراکات و تناقض هایی بین دیدگاهی که از خود دارید و نتایج این گزارش مشاهده کردید؟ به نظر شما دلیل این تفاوت چیست؟

TalentX صرفا بر مبنای تفسیر نقاط ژنتیکی و ظرفیت های وراثتی شماست؛ بنابراین انجام ارزیابی های بالینی و روانشناختی برای دستیابی به تصویر دقیق تر از وضعیت فعلی شما بسیار ضروری است. شما می توانید نتایج ارزیابی های روانشناختی خود را از متخصصان تیم دریافت کنید و شناخت خود از وضعیت موجود و ظرفیت های خود را بیشتر کنید.

شرایط رشد و تغییر خود را فراهم کنید! اهداف خود در مسیر رشد شخصی خود را مشخص کنید و وضعیت موجود (آنچه ظرفیتهای فعلی شماست) و مطلوب (تصویر و انتظاراتی که از خود دارید) را برای تحقق این اهداف شناسایی کنید. متخصصان این تیم می توانند به شما در کاهش این شکاف و توسعه توانمندی ها در این مسیر کمک کنند.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، از طریق تماس تلفنی، یا پشتیبانی آنلاین و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com