پرش لینک ها

آزمایشگاه چکاپ آقایان

کم خونی

دیابت

عملکرد کبد

عملکرد کلیه و مجاری ادراری

سلامت قلب و عروق

عملکرد غدد درون ریز

تومورمارکرها

درخواست نمونه گیری

مشاوره آنلاین

تفسیر آزمایش

دریافت نتیجه آزمایش

پرسش و پاسخ

چگونه برای آزمایش در محل درخواست دهم؟

ابتدا بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.
سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع آزمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید.
پس از انتخاب آزمایش مورد نظر و انتخاب زمان و مکان دلخواه، متخصصین مربوط به آزمایش در منزل، در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، نمونه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهند.
سپس در زمان مشخص، نتیجه‌ی آزمایش برای شما ارسال می‌شود.
نکته:

هنگام ثبت درخواست در قسمت «آزمایش با نسخه» می‌توانید نسخه را بارگذاری کرده و نوع بیمه را انتخاب کنید. هزینه آزمایش در منزل با توجه به نوع بیمه کم می‌شود.

همچنین اگر میانه‌ی خوبی با ثبت درخواست آنلاین ندارید، می‌توانید با شماره‌ی 3301-031 تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. در ضمن می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، همین الان و بدون معطلی درخواست خود را ثبت کنید.

اگر نسخه پزشک داشته باشید و بخواهید دقیقا بر اساس نسخه یک یا چند آزمایش در خانه را انجام دهید. باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید در فرایند ثبت درخواست آزمایش در محل، عکس نسخه‌تان را برای ما ارسال کنید تا ما با فرستادن متخصص به محل، نمونه‌گیری‌های لازم را دقیقا برای همان آزمایش‌های موجود در نسخه انجام دهیم. در این حالت می‌توانید از خدمات بیمه‌های پایه و تکمیلی نیز برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل استفاده کنید و با انتخاب نوع بیمه خود در زمان ثبت درخواست، هزینه بیمه از آزمایش شما کم خواهد شد.

اگر نسخه پزشک ندارید و در عین حال مایلید که آزمایش با مشاوره و تحت نظر پزشک انجام شود، می‌توانید از خدمت آزمایش تحت نظارت پزشک من و دکتر استفاده کنید. پزشک من و دکتر با توجه به شرح حال، بیماری‌های زمینه‌ایی، سن، جنسیت، داروهای مصرفی و … آزمایشاتی که باید انجام شوند را تجویز خواهد کرد. به این ترتیب پزشک من و دکتر در تجویز آزمایش، خواندن و تفسیر آن به شما کمک می‌کند.

چند نکته:

خدمت آزمایش در منزل من و دکتر حتی در روزهای تعطیل به کاربران ارائه می‌شود.
ارائه خدمت در زمان دلخواه شما انجام خواهد شد.
من و دکتر با آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر مناطق تحت پوشش همکاری دارد، به همین دلیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه خواهد داد.
ارائه نتیجه آزمایش به صورت آنلاین و فیزیکی انجام می‌شود.

آقایان

تست ارزیابی

سرطان پروستات، چهارمين سرطان شايع در دنيا و شايع ترين سرطان احشايي در مردان است و تشخيص به موقع و غربالگري اين بيماري، مي‌تواند تاثير مثبتي در طول عمر بيمار بگذارد. آزمون‌هاي Total PSA (Total prostate specific antigen) و نسبت Free PSA به Total PSA از روش هاي تشخيص و غربالگري اين بيماري است و در حال حاضر به طور شايع در غربالگري اين بيماري استفاده مي‌گردد.

کم‌خونی یا آنمی اختلال خونی است که در آن هموگلوبین کافی در خون وجود ندارد. کم‌خونی انواع گوناگونی دارد که هر یک علت خاص خود را دارند. برای مردان بالغ، هموگلوبین کمتر از gr/dl۱۳، نشانه کم‌خونی است. کم‌ خونی ناشی از فقرآهن (Iron deficiency anemia) شایع ترین گونه کم خونی بوده و بر اثر کمبود آهن در تغذیه، دفع بیش از حد خون در بلندمدت یا سوجذب آهن رخ می‌دهد و شایع ترین علائم کم خونی در مردان نیز عبارت از احساس سستی، خستگی همیشگی یا هنگام فعالیت و احساس کسالت عمومی است.

دیابت در مردان خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد. همچنین می تواند سبب مشکلاتی در چشم، پوست، کلیه ها و سیستم عصبی شما شود. در این افراد اختلال در نعوظ (ED) و دیگر مشکلات اورولوژی نیز اثبات شده است. خوشبختانه بسیاری از این عوارض قابل پیشگیری یا درمان هستند. کلید آن آگاهی و بر عهده گرفتن مسئولیت سلامت خود است.

کبد به طور کلی مسئول تصفیه و پاکسازی خون است و در صورت آسیب دیدن خون سمی می شود، از دیگر بیماری های کبدی می توان کبد چرب، سیروز کبدی، هپاتیت و سرطان کبد را نام برد. مشکلات کبدی تنها بر روی این عضو اثر نمی گذارند بلکه بیماری های کبدی علت زمینه ای بسیاری از بیماری-ها ازجمله نارسایی کلیوی، مشکلات تیروئیدی و بسیاری از سرطان ها است. در صورت مراجعه دیر به پزشک فرد مبتلا به مشکلات کبدی دچار علائمی چون مسمومیت خونی، حالت تهوع، اسهال، گیجی و خواب آلودگی می شود که می تواند حتی منجر به کما رفتن فرد و مرگ او شود.

شایع ترین بیماری در حیطه بیماری های کلیه و مجاری ادرار را بیماری های سنگ های ادراری و پروستات تشکیل می دهد و شیوع بیماری سنگ کلیه در مردان بین ۲ تا ۳ برابر بیشتر از خانم ها بوده و در عین حال بیماری اذیت کننده؛ دردناک و با عوارض بسیاری همراه است به گونه ای که در مراحل حاد بیمار را زمین گیر می کند. متاسفانه بسیاری از مردان زمانی به پزشک و درمان مراجعه می کنند که فرصت های طلایی درمان ارزان وکم عارضه را ازدست داده اند.

بیماری های قلبی- عروقی مهمترین عامل مرگ و میر در سراسر جهان است. فشار خون، قند خون و کلسترول بالا، استعمال دخانیات، چاقی و مصرف ناکافی میوه و سبزیجات، از مهمترین عوامل خطرساز این عارضه محسوب می شوند. متاسفانه سن بروز بیماری‌های قلبی و عروقی در آقایان به ۳۰ سالگی رسیده است و اگر چه بیماری‌های قلبی در همه جای جهان به سنین پایین‌تر نیز تسری پیدا کرده، اما روش‌های تشخیصی هم افزایش یافته است. که این امر میتواند موجب افزایش امید به زندگی و بهبود فرایند بیماری شود.

سیستم غدد درون ریز بر نحوه تپش قلب، رشد استخوان و بافت‌ها و توانایی باروری، تأثیر می‌گذارند. این غدد نقش حیاتی در جلوگیری یا بروز بیماری‌های دیابتی، تیروئید، اختلالات رشد و اختلال عملکرد جنسی دارند و می‌تواند منجر به دیگر اختلالات هورمونی مرتبط شوند. انجام آزمایش خون و ادرار به پزشک متخصص شما کمک خواهد کرد تا وجود اختلال غدد درون ریز را شناسایی کنید.

هدف اصلی در استفاده از تومور مارکرها ا غربالگری و تشخیص زود هنگام سرطان است. چرا که در این زمان بیشترین احتمال تاثیر درمان وجود دارد . ذکر این نکته الزامی است که تومور مارکرها به خودی خود تشخیصی نیستند و تشخیص قطعی سرطان با دیدن نمونه بافت سرطانی در زیر میکروسکوپ توسط پاتولوژیست صورت می گیرد. با این وجود تومور مارکرها اطلاعاتی به ما می دهند که در روند پیش آگهی و درمان بیماری بسیار حائز اهمیت است.

چکاپ مردان ۵۰ سال به بالا

چکاپ مردان (۵۰ سال به بالا )

با بالا رفتن سن، خطر بروز بیماری‌ها و مشکلات مختلف افزایش می‌یابد. با انجام چکاپ‌های دوره‌ای، از وضعیت سلامت خود آگاه می‌شوید و می‌توانید به‌موقع برای درمان مشکلات و بیماری‌های احتمالی اقدام کنید. در این آزمایش خطر بروز مشکلات از جمله مشکلات مخصوص آقایان مانند مشکلات پروستات بررسی می‌شود. در این آزمایش همچنین سلول‌های خونی از نظر کم‌خونی و اختلال، کارکرد کلیه‌ها، کارکرد کبد و غده‌ی تیروئید و همچنین سطح قند خون، آهن، تری‌گلیسیرید، کلسترول و ویتامین D نیز بررسی می‌شود. همچنین آزمایش ادرار از نظر وجود مشکلات کلیوی و عفونت نیز صورت می‌گیرد.

 • CBC
 • BUN
 • Cr
 • TSH
 • Vit D
 • U/A
 • U/C
 • ESR
 • Ferritin
 • TG
 • Total,LDL,HDL
 • AST
 • ALT
 • Alk-P
 • Bili T-Bili D
 • T4
 • Free PSA

مراحل انجام کار در آزمایشگاه من و دکتر

ثبت سفارش

در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.

هماهنگی، زمان مراجعه

کارشناسان من و دکتر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.

اعزام همکار

نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

دریافت نتایج آزمایش

پس از بررسی نمونه توسط آزمایشگاه، نتیجه آزمایش در حساب کاربری شما بارگذاری می‌شود و از آن طریق قابل مشاهده است.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، می توانید با پشتیبانی من و دکتر تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین در وب سایت و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com