پرش لینک ها

آزمایشگاه چکاپ کامل بدن

آزمایش چکاپ شامل آزمایشاتی است که هر فرد باید به صورت روتین چند بار در سال انجام دهد. تشخیص به موقع و سریع بیماری‌ها و یا کمبود مواد معدنی، ویتامین‌ها و غیره و پیشگیری از مهم‌ترین اقدامات در دنیای پزشکی و طب تشخیص آزمایشگاه است. هرچه یک بیماری سریع‌تر شناسایی شود درمان آن نیز راحت‌تر انجام می‌شود و هزینه‌ی درمان نیز به مراتب کم تر خواهد بود. هدف از انجام آزمایش چکاپ نیز تشخیص به موقع است.

چکاپ کامل

درخواست نمونه گیری

مشاوره آنلاین

تفسیر آزمایش

دریافت نتیجه آزمایش

پرسش و پاسخ

چگونه برای آزمایش در محل درخواست دهم؟

ابتدا بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.
سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع آزمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید.
پس از انتخاب آزمایش مورد نظر و انتخاب زمان و مکان دلخواه، متخصصین مربوط به آزمایش در منزل، در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، نمونه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهند.
سپس در زمان مشخص، نتیجه‌ی آزمایش برای شما ارسال می‌شود.
نکته:

هنگام ثبت درخواست در قسمت «آزمایش با نسخه» می‌توانید نسخه را بارگذاری کرده و نوع بیمه را انتخاب کنید. هزینه آزمایش در منزل با توجه به نوع بیمه کم می‌شود.

همچنین اگر میانه‌ی خوبی با ثبت درخواست آنلاین ندارید، می‌توانید با شماره‌ی 3301-031 تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. در ضمن می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، همین الان و بدون معطلی درخواست خود را ثبت کنید.

اگر نسخه پزشک داشته باشید و بخواهید دقیقا بر اساس نسخه یک یا چند آزمایش در خانه را انجام دهید. باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید در فرایند ثبت درخواست آزمایش در محل، عکس نسخه‌تان را برای ما ارسال کنید تا ما با فرستادن متخصص به محل، نمونه‌گیری‌های لازم را دقیقا برای همان آزمایش‌های موجود در نسخه انجام دهیم. در این حالت می‌توانید از خدمات بیمه‌های پایه و تکمیلی نیز برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل استفاده کنید و با انتخاب نوع بیمه خود در زمان ثبت درخواست، هزینه بیمه از آزمایش شما کم خواهد شد.

اگر نسخه پزشک ندارید و در عین حال مایلید که آزمایش با مشاوره و تحت نظر پزشک انجام شود، می‌توانید از خدمت آزمایش تحت نظارت پزشک من و دکتر استفاده کنید. پزشک من و دکتر با توجه به شرح حال، بیماری‌های زمینه‌ایی، سن، جنسیت، داروهای مصرفی و … آزمایشاتی که باید انجام شوند را تجویز خواهد کرد. به این ترتیب پزشک من و دکتر در تجویز آزمایش، خواندن و تفسیر آن به شما کمک می‌کند.

چند نکته:

خدمت آزمایش در منزل من و دکتر حتی در روزهای تعطیل به کاربران ارائه می‌شود.
ارائه خدمت در زمان دلخواه شما انجام خواهد شد.
من و دکتر با آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر مناطق تحت پوشش همکاری دارد، به همین دلیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه خواهد داد.
ارائه نتیجه آزمایش به صورت آنلاین و فیزیکی انجام می‌شود.

چکاپ سلامت عمومی (از 12 تا 50 سال )

نیاز به ناشتایی 10 تا 12 ساعته

نمونه خون و ادرار

به همراه مشاوره رایگان و تفسیر آزمایش توسط پزشک عمومی

چکاپ سلامت عمومی (از 12 تا 50 سال )

متأسفانه بسیاری از افراد در این سن به‌دلیل مشغله‌ی کاری، کمتر به سلامت خود اهمیت می‌دهند و تا به بیماری خاصی مبتلا نشوند به فکر سلامت خود نیستند؛ اما متخصصان حوزه‌ی سلامت توصیه به انجام چکاپ‌های دوره‌ای می‌کنند. این چکاپ‌‌ها که باید به‌صورت سالیانه انجام شوند شامل آزمایش‌های خون و ادرار شامل شمارش گلبول‌های خونی، کارکرد کلیه، قند ناشتا، میزان ذخایر آهن، سطح تری‌‌گلیسیرید و کلسترول، آنزیم‌های کبدی، ویتامین D، هورمون‌های تیروئید و آزمایش ادرار (شامل آنالیز و کشت ادرار) هستند.

خیر. در آزمایش ویژه HIV هم ممکن است این بیماری تشخیص داده نشود.

از آنجا که چکاپ کامل تمام آزمایش‌ها را دربرمی‌گیرد و طولانی‌ترین زمان ناشتا برای تری‌گلیسیرید (۱۲ تا ۱۴ ساعت) است، باید ۱۲ تا ۱۴ ساعت ناشتا باشید تا تری‌گلیسیرید دقیق بررسی شود. این زمان برای همه آزمایش‌های دیگر کافی است.

فاکتورهای آزمایش

جزئیات آزمایش

CBC

BUN

Cr

TSH

Vit-D

U/A

U/C

ESR

Ferritin

Lead Serum Level

TG

Total,LDL,HDL

AST

ALT

Alk-P

T4 و Bili T-Bili D

مراحل انجام کار در آزمایشگاه من و دکتر

ثبت سفارش

در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.

هماهنگی، زمان مراجعه

کارشناسان من و دکتر با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.

اعزام همکار

نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

دریافت نتایج آزمایش

پس از بررسی نمونه توسط آزمایشگاه، نتیجه آزمایش در حساب کاربری شما بارگذاری می‌شود و از آن طریق قابل مشاهده است.

فرم درخواست آزمایش کامل

درصورت درخواست آزمایش ، می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر و یا تماس با ما، به کارشناسان من و دکتر اعلام نمایید.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، می توانید با پشتیبانی من و دکتر تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین در وب سایت و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com