پرش لینک ها

تلنت ایکس پلاس

دست یافتن به بهترین خود، یک اتفاق نیست؛ بلکه یک سفر است. سفری که داشتن نقشه ی مسیر و اطلاعات دقیق آن را هموارتر خواهد کرد. با تلنت ایکس می توانید ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خود را بشناسید و با استفاده از نقشه ی تلنت ایکس، مسیر زندگی و رویای خود را ترسیم کنید.

ریشه بسیاری از اختلالات روان‌شناختی ژنتیکی است. با اطلاع از درصد ریسک این اختلالات در ژنتیک خود، آن‌ها را شناسایی کنید و فرایند پیشگیری و درمان را آغاز کنید.

تلنت ایکس پلاس

خدمات ما

بررسی دقیق

بیش از 700 هزار نقطه ژنتیکی

هزینه ارسال کیت

رایگان

شیوه نمونه‌گیری

از طریق بزاق دهان

قابلیت انجام

در تمامی سنین

ارزیابی

۲۳ ویژگی در فرد

دفترچه ژنتیکی

شخصی سازی شده

امکان پرداخت

در چند قسط

عضویت

در باشگاه مشتریان

مطابق با

آخرین پژوهش‌های روز دنیا

نگاه ۲ جانبه

محیطی و ژنتیکی

۲ جلسه

رایگان روانشناسی و کوچینگ

مدت زمان جوابدهی

۲ ماه

تلنت ایکس پلاس چیست؟

سرویس +talentX به شما کمک می کند که از ویژگی ها و اطلاعات ذاتی خود که در هسته ی تک تک سلول های بدنتان موجود می باشد، آگاهی پیدا کنید. تلنت ایکس با رمزگشایی از دی ان ای شما، ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد شما را گزارش می کند. در هر سنی که باشید، از بدو تولد تا پیری، می توانید از این سرویس استفاده کنید و بینشی دقیق از خود پیدا کنید. این خودشناسی به شما کمک تا در طول زندگی تان، انتخاب های سخت و حیاتی را با اطمینان و قطعیت بیشتری انجام دهید.

خروجی سرویس +talentX یک گزارش کامل از ویژگی های ذاتی و درونی شما می باشد. اما چگونه با استفاده از این گزارش می توانید به سمت اهداف خود حرکت کنید؟ برای این منظور تیم مجرب و حرفه ای بالین ما آماده ی کمک و خدمت رسانی به شما می باشد. به همراه سرویس ژنتیکی +talentX یک جلسه ی رایگان مشاوره نیز در نظر گرفته شده است که همکاران ما با استفاده از گزارش ژنتیکی تان و همچنین دیگر فاکتورهای مهم در مبحث بالین، به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین مسیر حرکت به سمت رویاها و اهدافتان را پیدا کنید.

تلنت ایکس پلاس چیست؟
ویژگیهای مولفه ها

ویژگی‌های مولفه ها

با استفاده از تست های ژنتیکی ما می توانید در زودترین زمان ممکن (بدو تولد) از اختلالات احتمالی فرزندان تان مطلع شوید و با کمک متخصصین ما بهترین روش های درمانی و تربیتی را آغاز نمایید.

شخصیت جنگنده، شخصیت نگران، درونگرایی و برونگرایی، پذیرش تجربیات جدید، عدم ثبات هیجانی، وجدانی بودن، توافق جویی
شخصیت بیانگر شیوه منحصر به فردِ تفکر و احساسات و زمینه ساز رفتارهای شماست. صفات شخصیتی بر حالات خلقی؛ نگرش‌ها و دیدگاه‌های فرد در زندگی موثر است و به عنوان عامل اصلی تفاوت بین انسان‌ها به صورت ذاتی (زمینه ژنتیکی) و اکتسابی (تحت تاثیر محیط و آموزش) شکل گرفته و در تعاملات فرد با محیط و گروه‌های اجتماعی بارز می‌شود.

همدلی، واکنش به خشم، خشم و کینه توزی، نوجویی، آسیب پرهیزی، وابستگی به پاداش، پشتکار
هیجان حالت پیچیده ای از احساسات و متشکل از برانگیختگی فیزیولوژیک؛ رفتار آشکار و تجربیات آگاهانه شما است که تحت تاثیر تغییرات جسمانی و روانشناختی شکل می‌گیرد. هیجانات با مجموعه ای از ویژگی‌های روانشناختی همچون خلق و خو؛ شخصیت و انگیزه‌های افراد در ارتباط بوده و افکار و رفتار افراد را هدایت می‌کند. خشم؛ شادی؛ غم؛ ترس؛ حسادت و نفرت نمونه‌هایی از هیجانات پایه در افراد هستند.

حافظه منطقی با تاخیر، حافظه منطقی بلافاصله، حافظه کوتاه مدت، توانایی ریاضیات، زمان واکنش، هوش سیال، توانایی خواندن و هجی کردن کلمات، توانایی روخوانی، توانایی تکرار ناکلمه ها
شناخت‌ها دربردارنده کلیه فرایندها و کارکردهای ذهنی هستند که مسئولیت کنترل و هدایت افکار؛ رفتار و هیجانات را برعهده دارد. فرایندهایی همچون حافظه؛ توجه و تمرکز؛ انعطاف پذیری؛ برنامه ریزی؛ تصمیم گیری و حل مسئله از جمله فرایندهای شناختی اساسی هستند که زمینه فعالیت های هوشمندانه را در افراد فراهم می‌کند.

دستاوردهای آموزشی

موفقیت در زمینه تحصیل و شغل به معنای قابلیت پیشرفت و مشارکت هدفمند در فعالیتهای ضروری برای انجام موفقیت آمیز در این دو حوزه است. رضایت و انگیزه درونی از اکتساب دانش و مهارت در حوزه‌های تحصیلی و شغلی؛ تلاش مستمر در طول مسیر؛ دستیابی به مدارج قابل قبول علمی‌و عملی پس از فراغت از تحصیل و همچنین قابلیت ارتقا شغلی در زمان اشتغال از جمله نشانه‌های سطوح بالا در این ويژگی هستند.

نتایج تلنت ایکس پلاس

چگونه از نتایج +TalentX استفاده کنیم؟

با تحلیل داده‌های ژنتیکی می‌توان به افراد برای شناخت دقیق‌تر ویژگی‌ها و استعداد‌های درونی‌شان کمک شایانی کرد. از سمت دیگر در صورتی که فردی مستعد به اختلال خاصی باشد، با کمک ژنتیک او می‌توان درصد بروز این اختلال را از همان بدو تولد و یا اینکه در افراد بزرگسال با قطعیت بیشتری اختلال آن‌ها را تشخیص داد. اما توجه داشته باشید که:

استعدادیابی این سرویس صرفا بر مبنای تفسیر نقاط ژنتیکی و ظرفیت‌های وراثتی شماست؛ بنابراین انجام ارزیابی‌های بالینی و روانشناختی برای دستیابی به تصویر دقیق‌تر از وضعیت فعلی شما بسیار ضروری است. شما می‌توانید نتایج ارزیابی‌های روانشناختی خود را از متخصصان تیم دریافت کنید و شناخت خود از وضعیت موجود و ظرفیت‌های خود را بیشتر کنید.

اختلالات یک مقوله بسیار پیچیده می‌باشند که استعداد ژنتیکی فقط بخشی از علت بروز آن‌ها می‌باشد. در نتیجه برای اینکه بتوانید تشخیص دقیق و کامل‌تری داشته باشید، مراجعه به متخصصان بالینی و روانشناسی ما بسیار حائز اهمیت می‌باشد. با در دست داشتن گزارش اختلالات خود و همچنین تست‌های تکمیلی بالینی، با اطمینان بیشتری مسیر پیشگیری و یا درمانی خود را انتخاب کنید.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، می توانید با پشتیبانی من و دکتر تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین در وب سایت و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com