پرش لینک ها

تست ژنتیکی اختلالات روانی

اختلالات روانی، الگوی رفتاری یا ذهنی است که باعث نقص در عملکردهای فرد و پریشانی خاطر او و اطرافیان می شود. برخی از نشانه های اختلالات را می توان به طور واضح در فرد مشاهده کرد، مانند:‌ اختلال در تکلم. ولی برخی دیگر درونی هستند، مانند افکار عجیبی که به ذهن فرد می رسد.

ریشه بسیاری از اختلالات روان‌شناختی ژنتیکی است. با اطلاع از درصد ریسک این اختلالات در ژنتیک خود، آن‌ها را شناسایی کنید و فرایند پیشگیری و درمان را آغاز کنید.

تست اختلالات

خدمات ما

بررسی دقیق

بیش از 700 هزار نقطه ژنتیکی

هزینه ارسال کیت

رایگان

شیوه نمونه‌گیری

از طریق بزاق دهان

قابلیت انجام

در تمامی سنین

ارزیابی

۲۳ ویژگی در فرد

دفترچه ژنتیکی

شخصی سازی شده

امکان پرداخت

در چند قسط

عضویت

در باشگاه مشتریان

مطابق با

آخرین پژوهش‌های روز دنیا

نگاه ۲ جانبه

محیطی و ژنتیکی

۲ جلسه

رایگان روانشناسی و کوچینگ

مدت زمان جوابدهی

۲ ماه

بررسی ریسک بروز اختلالات

اختلالات به مجموعه ای از بیماری ها گفته می شود که با تاثیرگذاری بر تفکر و رفتار شخص، بر جنبه های مختلف زندگی فرد از جمله روابط اجتماعی، کار و تحصیل تاثیر می گذارد. تشخیص اختلالات در سنین کمتر از 5 سالگی بسیار سخت و در برخی موارد ناممکن است.

با استفاده از تست های ژنتیکی ما می توانید در زودترین زمان ممکن (بدو تولد) از اختلالات احتمالی فرزندان تان مطلع شوید و با کمک متخصصین ما بهترین روش های درمانی و تربیتی را آغاز نمایید.

نتایج تست اختلالات

چگونه از نتایج تست اختلالات استفاده کنیم؟

در صورتی که فردی مستعد به اختلال خاصی باشد، با کمک ژنتیک او می‌توان درصد بروز این اختلال را از همان بدو تولد و یا اینکه در افراد بزرگسال با قطعیت بیشتری اختلال آن‌ها را تشخیص داد. اما توجه داشته باشید که:

اختلالات یک مقوله بسیار پیچیده می‌باشند که استعداد ژنتیکی فقط بخشی از علت بروز آن‌ها می‌باشد. در نتیجه برای اینکه بتوانید تشخیص دقیق و کامل‌تری داشته باشید، مراجعه به متخصصان بالینی و روانشناسی ما بسیار حائز اهمیت می‌باشد. با در دست داشتن گزارش اختلالات خود و همچنین تست‌های تکمیلی بالینی، با اطمینان بیشتری مسیر پیشگیری و یا درمانی خود را انتخاب کنید.

پاسخگویی شبانه روزی

جهت هرگونه سوالی، می توانید با پشتیبانی من و دکتر تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین در وب سایت و یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

031-3301

ایمیل

info@manodoctor.com